KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7495275
nr 749 5275
Kopia efter Ida von Schulzenheim, Porträtt, motivets mått: 45x40
Kondition: slitage & skador, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 26 mars 2012
kl 19:46:51
300 kr
600 kr
450 kr